Novinky

PŘEDPORODNÍ KURZ 

Předporodní kurz začíná 12.1.2024 stále přijímáme přihlášky, začátek každý pátek v 15 hodin. Pokud máte zájem, místa jsou omezená. Přihlášky na telefonu 777330473 nebo emailu haluzova2@seznam.cz .Nebo se stačí registrovat jako dospělý v Auksystému a do poznámky napsat termín porodu a o jakou službu máte zájem. 

Další předporodní kurz bude začátkem března 2024, vhodné je se hlásit od 20tého týdne těhotenství přes registrační systém nebo email či telefon.

Těším se na Vás lektorka Jarka Haluzová                                                                                             2.1.2024                                                                                                               

Cvičení pro děti a dospělé                                                    

Vážené ženy a dětičky začínáme opět po vánoční  pauze  přihlašujte se na cvičení dle harmonogramu cvičení na telefonu 777330473 nebo na emailu haluzova2@seznam.cz. 

Prosím vás o registraci do Auksystemu na cvičení přes kolonku REGISTRACE- zde vyplníte formulář a do poznámky napište jaké cvičení by jste chtěla navštěvovat či jakou dovednost dítko má, což je, zda chodí, leze či neleze. Děti přihlašujte přes kolonku dítě. Dospělý se přihlašuje přes dospělého a do poznámky prosím napsat typ cvičení o jaké máte zájem (těhotenské, zdravotní , Mojžíšová nebo předporodní kurz) po přihlášení vám přijde na email heslo na přihlášení do objednávacího systému já vám aktivuji přístup do kalendáře. 

 

děkuji Lektorka Jarka Haluzová


Těším se na vás. Lektorka Jarka Haluzová                                                                                                 2.1. 2024