Vážené ženy a dětičky přihlašujte se na cvičení dle harmonogramu cvičení zahájeno po delší pauze. Těhotenské cvičení a kurzy jsou dle zájmu klientů.

těším se na vás Lektorka Jarka Haluzová
 

13.9.2018 v 10:00-11:00 a každý následující pátek opět začíná i cvičení zdravotní vhodné pro všechny ženy a ženy po šestinedělí. 

Od 17:00 - 18:00 každý pátek je cvičení pro těhotné. Cvičí se na velkých míčích a s overbaly.

Dále se přihlašujte na gynegymnastiku a cvičení podle Ludmily Mojžíšové, které bude probíhat každé úterý od 17:00-18:00 hod. Cvičení je  vhodné pro všechny věkové kategorie. Zvlášte pak pro ženy, které mají problémy s otěhotněním, také ženy, které potřebují zpevnit pánevní dno či je bolí záda. 

Předporodní kurzy, návštěvní služba běží stále a můžete si objednávat.

Také se můžete přihlásit na aroma masáže těhotných a relaxační aroma masáže pro veřejnost.

 

Pravidelné cvičení pro rodiče s dětmi, těhotné a ženy v  prostorech v Domě s pečovatelskou službou v Libušině ulici č. 1401 Milevsku.

Budova se nachází vedle Učiliště.  Zazvoníte u hlavního vchodu na zvoneček klubovna a budete vpuštěni. Klubovna se nachází v přízemí dáte se do prava za výtahy chodbou až nakonec, ke klubovně přijedete i s kočárky. V klubovně probíhají předporodní kurzy, hlídání dětí a konzultace. Tělocvična se nachází ve třetím patře můžete výtahem či dojít pěšky. Těším se na vás Jarka Haluzová

Milé ženy!

           Podařilo se mi uzavřít smlouvu s pojišťovnou MV ČR na hrazenou péči porodní asistentky. Pokud budete mít problém v šestinedělí můžěte se na mě obrátit. Pojišťovna haradí 3 návštěvy porodní asistentky. Budu dále bojovat o další pojišťovny. Laktační poradenství po šestinedělí je hrazena hotově dle aktuálního ceníku  

                             

 

Kontakt

Mgr. Haluzová Jaroslava DiS.

J .A. Komenského 971
Milevsko
39901


TEL: 777330473